Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz kimiz?

Biz, sağlıklı ve temiz bir ülkede yaşamak için projeler üreten, dünyada ilaçlama işinin nasıl yapıldığını durmadan araştıran, ilaçlama sektörüne yenilikler getirmek isteyen bir kuruluşuz. Böcek ilaçlama hedeflerimizden sadece bir tanesi, daha önemlisi ilk adımı.

Neden varız?

Cevabı çok basit. İlaçlama konusu hem insan, hem de toplum sağlığı açısından çok önemli. Böyle olmakla birlikte, nedendir bilinmez, ilaçlama uygulamaları genellikle bilimsellikten uzak, yasal olmayan kişiler tarafından yapılmaktadır. Amacımız, getirdiğimiz yeniliklerle böcek ilaçlama sektörüne de dünya standartlarını getirmek. Hatta bir adım daha öteye gidip yepyeni ilaçlama modelleri yaratmak.

Ne yaparız?

Evinizde ya da işyerinizde sağlıklı, hijyenik ve korkmadan yaşayabilmeniz için üzerimize düşen her şeyi yaparız. Mesela evinizi ya da işyerinizi her türlü böcekten arındırmak için çalışırız. Yaşam alanlarınızda görmeyi istemediğiniz kısacası hayatınızı paylaşmak istemediğiniz böcekleri ve kemirgenleri profesyonel ilaçlama metodlarıyla sizden uzakta tutarız.

Nasıl yaparız?

Bilgiyle, bilimle, teknolojiyle, özenle ve güvenle. Çalışanlarımız mesleki bilgilerini durmadan yeniler. İlaçlama teknisyenlerimiz Kurallara eksiksiz uyar. İlaçlarımız dünyada yeterliliği defalarca kanıtlanmış, yerel ve uluslar arası kuruluşlarca onanmış, güvenlik sertifikalı ürünlerdir.